Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na święta

Utworzony przez angelo, 1 października 2012 r. o 18:12
zależy od preferencji. Mój ojciec jest dźwiękowcem i bardzo ucieszył się z nowych słuchawek z tophifi. Mają spory wybór rzeczy tego typu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym z lepszych prezentów na święta jaki można dać to coś praktycznego coś co się przyda na długi okres czasu, wybrałbym akurat audio albo coś w tym stylu, no i faktycznie na tophifi są dobre promocje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gramofon! ja sam bym bardzo chciał taki dostać a na tophifi są za 700zł na dodatek podobno mają super jakość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to prawda, że przy wyborze prezentu warto sugerować się preferencjami danej osoby, ma się wtedy pewność, że dobrze się wybierze. Przyznam się, że bardzo lubie kupować ale i sama dostawać prezenty, a jeśli mam już coś komuś kupić to w pierwszej kolejności odwiedzam superwnetrze.pl. Co prawda nie na święta ale na parapetówkę idę i zamówiłam koleżance u nich kilka rzeczy, a że trafiłam akurat na promocję marki brabantia to nie doś, że podaruję jej świetne jakościowo rzeczy to jeszcze zaoszczędziłam parę groszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się że może jakiś amplituner albo głośnik bassowy, można połączyć z wieżą albo z jakimś audio, sam bymchciał taki prezent, marzy mi się ampli z tophfi :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...